TECHNIK, TECHNIČKA 3D MĚŘENÍ

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

*KO: Witassek Libor Ing.. Profesní životopis zašlete na e-mail: libor.witassek@strojcar.aero
Firma STROJCAR s.r.o. si za dobu své existence vybudovala postavení osvědčeného a kvalitního dodavatele v leteckém a automobilovém průmyslu. Stavíme na vysoké odbornosti, dovednostech a zkušenostech týmu špičkových zaměstnanců, jakož i na moderních technologiích, což vytváří předpoklady pro další růst konkurenceschopnosti a jakosti výroby s cílem neustále zvyšovat spokojenost našich zákazníků.

Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
- Programování a nastavování měřících zařízení
- Přímý dohled na zajišťování kvality procesu produktu
- Provádění kontrol, testů, měření, analýz a vzorkování
- Reportování výsledků měření
- Znalost práce s počítačem, MS Office
- Technické myšlení - čtení z výkresové dokumentace
- Ochotu učit se novým věcem
Co Vám na oplátku rádi nabídneme?
- Peníze, které plně odpovídají náplni a náročnosti Vaší práce
- Šéfa, který je otevřen inovacím a dá Vám prostor pro realizaci
- Kolektiv, kde se na sebe všichni můžete plně spolehnout
- Zázemí stabilní společnosti, práce v malém týmu a z toho vyplývající další benefity
- 5 dnů dovolené navíc
- Příplatek na penzijní připojištění
- Příplatek na stravování
- Sick days
- Multisport kartu
- Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu (školení, konference atd.)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: STROJCAR s.r.o.

Adresa:
Polní 2498 ,74601
Internet:

Reagovat na nabídku TECHNIK, TECHNIČKA 3D MĚŘENÍ