Lektor/ka jazykové školy

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

Hledáme na výuku angličtiny kreativní lidi - lektory/lektorky, kteří vyjdou vstříc požadavkům firemních klientů. Jedná se o výuku dospělých ve firmách na Zlínsku.
Nutná je praxe ve výuce angličtiny.
Ohodnocení se odvíjí od zkušeností v oboru, certifikátů a zpětné vazby od klienta.
Rozsah spolupráce závisí na kvalitě výuky a kvalitě organizace práce.
Do e-mailu s životopisem prosím uveďte:
a) odkud jste
b) délku lektorské praxe
c) diplom a dosažené certifikáty
d) vaši motivaci stát se našim lektorem.

Místo výkonu práce: Zlín, Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Trend Language Solutions s.r.o.

Adresa:
Vodní 1972 ,76001