Servisní technik/čka telekomunikačních sítí

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Pracoviště: Dvorní 756/7, Ostrava - Poruba
Životopis zasílejte na e-mail valeckova@nej.cz

Náplň práce: dohled a správa optické i bezdrátové sítě, řešení servisů.

Požadujeme: dobrou orientaci v oboru telekomunikačních sítí a IT, řidičský průkaz B (aktivní řidič), dobrý zdravotní stav (práce ve výškách), samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, vyhláška 50 výhodou.

Zaměstnanecké výhody: Prémiová složka mzdy, stravenky, 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na vzdělání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity (multisport).

Požadavky na pracovníka:

Činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nej.cz s.r.o.

Adresa:
Dvorní 756 ,70800
Kontaktní osoba:
Radmila Valečková

Reagovat na nabídku Servisní technik/čka telekomunikačních sítí