Účetní

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Věda a výzkum,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví, (znalost mezinárodního účetnictví IFRS a účetního programu WinFas výhodou), znalost daňových zákonů, práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:
kompletní vedení podvojného účetnictví společnosti (závazky, pohledávky, pokladna, banka, zásoby, majetek,ostatní účetní doklady, zpracování kompletní účetní závěrky včetně daní, příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditorem, jednání s úřady, administrativa spojená s účetnictvím
příspěvek na penzijní spoření, stravenky, 25 dní dovolené,
kontakt po tel. domluvě Po - Pá od 08:00 - 14:30 hod.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Agrobor, s.r.o.

Adresa:
Nádražní 644 ,34802