Operátor/ka oddělení výroby

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

z: 15.9.2021- osobně každé úterý v 9.00 hod, vrátnice Mošnov 375

Požadujeme: schopnost pracovat ve výrobním procesu; fyzickou zdatnost; zručnost a flexibilitu; ochotu pracovat na směny
Náplň práce: výroba předních světlometů a zadních svítilen do automobilů; dodržování výrobních a kvalitativních plánů; kontrola kvality vyráběných dílů; obsluha vstřikolisu; řešení problémů během výrobního procesu; dodržování pravidel přehledné a čisté výroby.

Dotované obědy; 13. a 14. plat, aktivity bonus každý měsíc; autobusy zdarma a mnoho dalšího

Kontaktní osoba: Andrea Odchodnická, andrea.odchodnicka@mobis-system.cz, telefonicky PO-PÁ od 8:30-14:00, 556 799 721.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Mobis Automotive System Czech s.r.o.

Adresa:
Mošnov 375 ,74251
Kontakt:
556 799 721
Kontaktní osoba:
Andrea Odchodnická
Internet:

Reagovat na nabídku Operátor/ka oddělení výroby