Pracovník/pracovnice technické kontroly mechanické výroby

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

Požadujeme vzdělání strojírenského směru, praxi minimálně 3 roky, znalost výkresové technické dokumentace, znalost vypočítání rozvinutých délek, zkušenost s měřením mechanickými měřidly, základní znalost svařování.
Další znalosti: orientace ve vizuálním posuzování sváru - v procesu svařování plníme vyšší požadvky na jakost a jsme certifkovaní podle ČSN EN ISO 3834, ČSN EN ISO 15085, znalost v oblati metrologie mechanických měřidel. Školení, která jsou nezbytná pro výkon pozice - můžeme doškolit: školení NDT v rozsahu VT2 dle ČSN EN ISO 9712.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, bonusy za věrnost, výhodné tel. tarify i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, motivační mzdové ohodnocení závislé na znalostech a schopnostech, parkovací místo v hlídaném areálu společnosti
První kontakt e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: T - CZ, a.s.

Adresa:
Dělnická 475 ,53003

Reagovat na nabídku Pracovník/pracovnice technické kontroly mechanické výroby