Sanitář / ošetřovatel

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

První kontakt e-mailem.

Hledáte pracovní příležitost ve stabilním oboru s odpovídajícím platovým ohodnocením a přátelským kolektivem, kde každý člen týmu je důležitý a vážený? Zkuste to u nás.
Jsme brněnské zdravotnické zařízení se specializací na dlouhodobou lůžkovou péči s důrazem na zájem a úctu k pacientům. V našem zařízení dbáme na zvyšování standardu tohoto typu péče, který zajišťuje především její kvalita a čistota prostředí. Péči našim pacientům poskytují společně lékaři, zdravotníci, sanitáři a pracovníci výdeje stravy, přičemž právě do týmu sanitářů hledáme nové tváře, které si na pozici rádi zaučíme.
Jako uchazeči byste měli především mít zájem pracovat se seniory a osobami se zdravotními obtížemi. Vše ostatní vás rádi naučíme a v případě oboustranné spokojenosti rádi zajistíme také odborný rekvalifikační kurz sanitář / sanitářka.
Na pozici sanitář / sanitářka požadujeme:
" sanitářský kurz
" dokončené základní vzdělání
" trestní bezúhonnost
" dokončené očkování proti žloutence (alespoň 14 dní po druhé dávce)

Na pozici sanitář / sanitářka čekejte:
" práci s lidmi (převážně seniory)
" hlídání pitného režimu pacientů
" asistenci při osobní hygieně pacientů
" polohování pacientů
" spolupráci s ostatními členy zdravotnického personálu

Na pozici sanitář / sanitářka nabízíme:
" práci na plný či zkrácený úvazek
" 12h směnný provoz (denní 6:30 - 18:30, noční 18:30 - 6:30)
" čisté pracovní prostředí v úzkém pracovním kolektivu
" plánování směn s přihlédnutím na požadavky zaměstnanců, minimum přesčasů
" příplatky za noční směny, víkendy a svátky; 5 týdnů dovolené

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vividus Medical, s.r.o.

Adresa:
Terezy Novákové 2260 ,62100