Přijímací technik/technička

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
koordinace průběhu vyřízení zakázek a vytížení pracovišt v autoopravně nákladních a přípojných vozidel a autobusů (Mercedes Benz, Setra), včetně souvisejících služeb. Organizace a řízení činnosti servisu včetně denní operativy, provádění reportingů činností, vedení a řízení středně velkého pracovního kolektivu.

Požadavky:
zkušenosti a praxe v autoopravárenství, min. 1 rok na pozici přijímacího technika nebo obdobné pozici; výborné komunikační dovednosti; technické znalosti a přehled o nákladních vozech Mercedes Benz; komunikační schopnosti a uživatelská znalost PC; ŘP sk. C, E a profesní průkaz - výhodou; zájem o obor, zodpovědnost a flexibilita.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity - stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalista@kar.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AUTO-DIENST s.r.o.

Adresa:
Zahradní 1127 ,75131
Kontakt:
605201454
Kontaktní osoba:
Yvona Heliová
Internet:

Reagovat na nabídku Přijímací technik/technička