Zahradník travnatých ploch

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

61136 Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři
ZamK

Vyučení v oboru a nebo předchozí pracovní zkušenosti (min. 3 roky) na podobné pracovní pozici s pracovní náplní - Kladení travnatých povrchů budovaných osevem s určováním postupů prací, způsobů ošetřování, přihnojování, kosení apod..
Výchovný a udržovací řez okrasných dřevin podle druhů nebo odrůd
Výběr, řez, třídění včetně odštipování výhonků, poupat i stvolů a expedice květin, např. cibulových rostlin (narcisů, tulipánů a gladiol), s rozlišováním jakostních norem, static, slaměnek a květin hrnkových.
Znalost a pracovní zkušenost se zahradnickou mechanizací - traktory, sekačky, křovinořezy, nakladače, bagry, apod.?????

pracovní doba: 8 hodin denně, začátek pracovní doby dle sezóny ( od 6:00 do 9:00)

zdravotní stav: vhodné pro zdravé osoby

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VYKRUT zahradní služby a.s.

Adresa:
Ostrava ,Ostrava
Internet:

Reagovat na nabídku Zahradník travnatých ploch