Pracovní nabídka KUCHAŘ - VEDOUCÍ SMĚNY od firmy OREA HOTELS s.r.o.

KUCHAŘ - VEDOUCÍ SMĚNY

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství

Popis pracovní pozice:

POŽADAVKY: výuční list a praxe v oboru, zájem o nové trendy a moderní gastronomii, vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilita, schopnost práce v týmu
VÝHODOU: zkušenost většího hotelového provozu, zkušenost s á la carte kuchyní
Zaškolení proběhne za přítomnosti šéfkuchaře hotelu, pracovní doba se dá domluvit o dohodě se společností
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: penzjní připojištění, personální strava zdarma, slevy na služby OREA, ubytování, cafeteria
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: OREA HOTELS s.r.o.

Adresa:
Železná Ruda 126 ,34004