elektrikář/ka, elektroinstalační práce

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

práce dle zakázek, celá ČR. Upřesňující informace : nutná znalost vyhlášky 50/1978 Sb., výuční list v oboru elektro, praxe výhodou ne nutností - zaučíme. Důležitá je ochota pracovat, samostatnost, ochota dále se rozvíjet a zodpovědnost za provedenou práci. Řidičský průkaz sk. B, jedná se převážně o montáže FVE, veřejného osvětlení, kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, datových rozvodů a rozvaděčů mzda 30.000 Kč - 70.000 Kč. Zaměstnanecké výhody : finanční odměny za kvalitně odvedenou práci. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BR ELEKTRO LTM s.r.o.

Adresa:
Dominikánská 124 ,41201
Internet:

Reagovat na nabídku elektrikář/ka, elektroinstalační práce