DĚLNÍK/-CE V ELEKTRONICE

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- ruční kompletace výrobků
- ruční pájení a opravy po strojovém zapájení
- testování
- obsluha strojů
Základní požadavky:
- vzdělání: základní
- pečlivost a trpělivost
- manuální zručnost
- dobrý zrak
Smlouva na dobu určitou, později možnost prodloužení
Zaměstnanecké benefity:
- občerstvení v areálu a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@hokami.cz.
Hlásit se můžete e-mailem nebo osobně každou středu od 9.00 do 11.00 hodin.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HOKAMI CZ, s.r.o.

Adresa:
Ampérova 464 ,46312