odborný prodejce podlahových krytin

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Hledáme osobu , která chce podpořit náš účel a z pozice prodejce podlahových krytin pomáhat našim zákazníkům s výběrem nové podlahy. Postarejte se o další spokojené zákazníky a dobrá odměna Vás nemine. Můžete u nás uplatnit svoji kreativitu a obchodní dovednost. Stačí Vám dobrá orientace v obchodování a to , že hodně chcete. Zbytek Vás naučíme.
ŘP sk.B , zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, uživatelsky PC.
Telefonický kontakt denně 12.00 až 13.00hod. nebo e-mailem poslat životopis.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AMADEO HOLDING s.r.o.

Adresa:
Masarykova 501 ,34401
Internet:

Reagovat na nabídku odborný prodejce podlahových krytin