Pracovní nabídka uklízeč/ka od firmy FORCORP GROUP spol. s r.o.

uklízeč/ka

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Provádění běžného úklidu-zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků.
Doba úklidu: po-pá 8,00 - 12,00 hod.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP).
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo e-mailem. Nechodit na pracoviště!

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Adresa:
Draženov 122 ,34401