Pracovní nabídka Dělník ve skladu s nástupním bonusem 25 000 Kč od firmy KORADO, a.s.

Dělník ve skladu s nástupním bonusem 25 000 Kč

Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bří Hubálků č.p. 869, 560 02 Česká Třebová 2
POŽADUJEME:
- nutný zdravotní stav umožňující manipulaci s břemeny nad 20 kg a práci ve výškách
- platný průkaz řidiče VZV
NABÍZÍME:
- nástupní bonus 25 000 Kč
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny
Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Lenka Hubinková, Pavla Kolářová, tel. 465 506 959, 343, e-mail: personalni@korado.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KORADO, a.s.

Adresa:
Bří Hubálků 869
Kontakt:
465 506 343
Kontaktní osoba:
Pavla Kolářová

Reagovat na nabídku Dělník ve skladu s nástupním bonusem 25 000 Kč