Pracovní nabídka SKLADNÍCI KOMPLETACE ZBOŽÍ, Kontakt: e-mailem od firmy Lidl Česká republika s.r.o.

SKLADNÍCI KOMPLETACE ZBOŽÍ, Kontakt: e-mailem

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Upřesňující informace: Je možný úvazek 30 (nást. mzda 29 600 Kč, po 1.roce 30 600 Kč, po 2.roce 31 600 Kč a po 3 letech 32 600 Kč), převážně ranní směny od cca 7 hod, odpolední (cca 2-3 směny do měsíce) od cca 16:30 hod. Zaměstnanecké výhody: postupný nárůst dovolené 25-30 dní, příspěvek na stravování 100 CZK/směnu, Multisport, vitamín.balíček, zvýhodněné mobilní tarify, balíček pro nastávající rodiče, hrazené volno první školní den, fin.dorovnání otcovské dovolené, teambuilding, 500 CZK přísp. na penzijní připojištění po 1 roce, možnost kariérního růstu na vedoucí pozice. Kontakt: e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Lidl Česká republika s.r.o.

Adresa:
Plzeňská 333 ,26761

Reagovat na nabídku SKLADNÍCI KOMPLETACE ZBOŽÍ, Kontakt: e-mailem