SKLADNÍK, SKLADNICE - TECHNIK/ČKA PŘÍJMU A VÝDEJE

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com

Co budeš potřebovat k úspěchu:
- Zkušenosti s prací skladníka alespoň 3 roky
- Zkušenosti s WMS
- Důslednost, přesnost ti pomůže zvládat úkoly bezchybně
- Aktivita, samostatnost a zodpovědnost tě posune k vyšším cílům
- Oceníme praxi s vedením týmu.

Benefity:
- Odměny ke mzdě
- Multisport karta
- Stravenkový paušál do mzdy 55 Kč / den
- 2 dny Sick days
- Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 750 Kč / měsíčně

Jaký bude tvůj pracovní den:
- Kontrola kvality produktů při příjmu a výdeji
- Budeš zodpovědný za kontrolu stávajících a nově zavedených produktů
- Naskladňování a vyskladňování produktů

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: REMANTE GROUP s.r.o.

Adresa:
Na Starém břehu 2756 ,74601

Reagovat na nabídku SKLADNÍK, SKLADNICE - TECHNIK/ČKA PŘÍJMU A VÝDEJE