Invoicing Controller

Obor:
Ekonomika a finance,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kateřina Kounická, tel.: + 420 739 486 094, e-mail: katerina.kounicka@cz.yusen-logistics.com
VOLAT - Po - Pá 8 - 14 hod.
POHOVOR : Kateřinská 466, 120 00 Praha Nové Město

Náplň práce :

" Kontrola příchozích faktur
" Kontrola Bolloré reportu
" Zprocesování příchozích faktur na finanční oddělení
" Autocost v Yunas fakturačním systému
" Update odhadovaných poplatků pro MBL, ENS v Yunasu
" Úprava měny pro kódy poplatků (YLIN, Bolloré)
" Reporting

Co požadujeme?

" Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni
" Znalost logistických systémů výhodou
" Silná orientace na zákazníka
" Znalost MSOffice- Excel na pokročilé úrovni
" Znalost jiného cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody :

Stravenka v hodnotě 200 Kč/směna plně hrazena zaměstnavatelem, příspěvek na dojíždění 60Kč/směna, Multisport karta, Benefit karta v hodnotě 500Kč/měsíc, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné volání a další zajímavé zaměstnanecké výhody a benefity.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Adresa:
Kateřinská 466 ,12000