Inženýr/ka kvality software (m/ž)

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Do Foxconnu hledáme posilu na pozici inženýr kvality software (m/ž). tým je mezinárodní a na pzici lze pracovat full remote.
Pracovní náplň:
- testovat software založený na Microservices
- identifikovat a prioritizovat porblémy a chyby v softwaru
- připravovat testovací data a volit vhodnou strategii testování
- psát automatické testy na základě požadvků produktu a software specifikace
- kontrola, opravovat a uzavírat chyby, dokončit cyklus tetování kvality
- testovat a hlídat základy Cyber Security
- provádět zátěžové testy a vizualizovat jejich výsledky
- předat dál potenciální problémy jak z hlediska konkrétních chyb, tak i širších problémů s funkčností
- vést dokumentaci o výsledcích testů a přezkoumání případných závad s vývojáři
- sbírat podměty a chyb, konzltovat testování s uživateli softwaru
- reportovat chyby v JIRA a navrhovat dílčí řešeí k jejich eliminaci
Požadujeme:
- technické a analytické myšlení
- základy programování
- ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat
Zaměstnanecké výhody:
- pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností
- stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou
- energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené
- práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno
- možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu
- a dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více.
Zaujalo Vás to? Po

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FOXCONN CZ s.r.o.

Adresa:
U Zámečku 27 ,53003
Internet:

Reagovat na nabídku Inženýr/ka kvality software (m/ž)