Přípravář/ka výroby

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Ekonomika a finance,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

ND
Náplň práce: Zpracování cenových nabídek v oblasti elektroinstalačních prací. Výpočet a objednání materiálů na výrobu, spolupráce se subdodavateli. Řízení a kontrola realizace, plán výroby. Kontrola výrobní dokumentace. Pomoc při optimalizaci výroby, zefektivňování postupů. Ekonomické zhodnocení výroby a efektivnosti práce zaměstnanců. Nutná praxe v elektro oboru.

Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnostiMožnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech. Příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv. Motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity. Domácí připojení k internetu zdarma. 13.plat. Pružná pracovní doba

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TC servis, s.r.o.

Adresa:
tř. Tomáše Bati 1845 ,76502