zahradníci

IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ §97d

Kontakt: Kaprál Lukáš, tel.: 606 383 878, e-mail: covenant@covenant.cz

Náplň práce: provádění pravidelné údržby zeleně pro soukromé klienty, realizace sadových úprav (výsadby stromů, keřů, zakládání trávníků atd.)

Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru zahradnictví nebo praxe v oboru min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B, C výhodou, organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu. Vhodně i pro uchazeče s minimální znalosti ČJ.

Zaměstnanecké výhody: Je možnost ubytování

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: COVENANT zahrady a parky s.r.o.

Adresa:
Sulická 218 ,14000