ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Právo, justice a legislativa ,Státní, veřejná správa

Popis pracovní pozice:

20.7/20.6.2018 - práce advokátního koncipienta. Úplné VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda, vhodné i pro absolventy, znalost práce s PC, znalost AJ nebo NJ, praxe z advokátní kaceláře výhodou, ŘP sk. B výhodou. Prac. doba 8:00-16:30 hod. KONTAKT: zaslat životopis na e-mail: info@akhouzvicka.cz, tel. 519 324 800
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo advokátní koncipient/koncipientka pro lokalitu Břeclav.

Požadavky na pracovníka:

Práce s PC
Angličtina Aktivní - nebo NJ, Němčina Aktivní - nebo AJ

Nabízíme:

Nástup možný od: 20. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz
Tuto pozici nabízí: Mgr. Petr Houžvička

Adresa:
J. Palacha 121 ,Břeclav ,690 02
Kontakt:
+420 519 324 800
Kontaktní osoba:
Martina Strmisková
Internet:

Reagovat na nabídku ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA