DENTÁLNÍ HYGIENISTA/HYGIENISTKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Své životopisy prosím zasílejte na adresu: info@kozak-dental.cz
Pracovní doba: PO a PÁ - 7:00-12.00, ÚT a ČT 13:00-17, ST 7:00-12:00

Požadujeme: VŠ (ukončený bakalářský studijní program dentální hygienistka) nebo VOŠ (stejný obor), pozice je vhodná i pro absolventy (praxe však výhodou), dohled školitelem zajištěn.
Nabízíme: nově zařízená a moderně vybavené ordinace, podporu dalšího vzdělávání, mzdu ve formě podílu na zisku, práci v příjemném a kvalitně vybaveném pracovním prostředí, plně hrazené stravování a profesní růst.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Kozák-Dental s.r.o.

Adresa:
Pešinova 3478 ,79601
Internet:

Reagovat na nabídku DENTÁLNÍ HYGIENISTA/HYGIENISTKA