OBSLUHA LASEROVÉHO STROJE

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Lacková, tel.: 775 118 411, e-mail: cncchmelar@seznam.cz. Pracovní doba: směna ranní/odpolední
Náplň práce: obsluha pálícího laserového stroje Bystronic, manipulace s materiálem, kontrola hotových dílců.
Požadujeme: výbornou znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, chuť se učit novým věcem. Výhodou je průkaz a praxe na VZV. . Praxe s obsluhou laseru podmínkou.
Nbízíme: HPP na 1 rok, poté možné prodloužení.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Stanislav Chmelař

Adresa:
Vrahovická 4412 ,79601