Strážník/strážnice

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Jánská Alice Justýna, tel.: 353118903, e-mail: a.janska@mmkv.cz
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je odevzdání životopisu a motivačního dopisu.
- trestní bezúhonnost a spolehlivost dle zákona o Obecní policii
- české státní občanství
- minimálně 18 let
- vzdělání středoškolské, zakončené maturitní zkouškou
- tělesná, zdravotní a duševní způsobilost
- nástupní plat 27.000 - 35.000 Kč
- příplatky k základnímu platu
- dovolená v délce 5 týdnů + týden rehabilitační volno
- odborný růst - sebeobrana, výcvik taktiky, slaňování
- služební posilovna a tělocvična
- kurz odchytu zvířat
- rizikové pojištění
- příspěvek na životní pojištění
- pojištění právní ochrany
- příspěvek na dovolenou
a také tě podpoříme ve studiu na vysoké škole!

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Statutární město Karlovy Vary

Adresa:
Moskevská 2035 ,36001