Obchodní referent

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Obchodní referent - vzdělání základní. Pracoviště Frymburk. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Mzda 33.000 ,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy.
Práce s PC, anglický nebo německý jazyk, práce s facebookem a instagramem, příjemné vystupování, komunikativní dovednosti, kreativita, základy marketingu, práce v týmu.
Možnost ubytování, bonus ve formě volných vstupů do aquaparku a saunového světa, světa pod hladinou, slevy na wellness a spa procedury, zaměstnanecká strava.
Kontakt: Lenka Hortová, tel: 606 275 112, email: hortova@hotelfrymburk.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WELLNESS HOTEL a.s.

Adresa:
Frymburk 140 ,38279