Řidiči traktorů (JD, Zetor)

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Práce řidiče traktoru / JD, Zetor/ a strojníka nakladače / Merlo, Bobcat, Liebherr/.
Požadujeme ŘO sk. T, popř. C (E), nejlépe vyučen opravář zemědělských strojů / není podmínkou/, strojnický průkaz / není podmínkou/
zájem o práci v zemědělství, časovou flexibilitu.
Nabízíme rozmanitou práci ve stabilizovaném zemědělském podniku, odpovídající mzdu podle výkonu.

Zaměstnanecké výhody:
služební telefon, zaměstnanecké benefity /stravenky, penzijní připojištění,
příspěvek na dovolenou/

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Adresa:
Holešovská 166 ,76316
Internet:

Reagovat na nabídku Řidiči traktorů (JD, Zetor)