Veterinární inspektor/ka- inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání

Typ pracovního poměru:
Služební poměr
Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: na uvedený email nebo telefonicky

Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr. nebo magisterský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat navazující na bakalářský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat,
Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění - péče o pohodu zvířat.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Státní veterinární správa

Adresa:
Volyňská 1544 ,34701

Reagovat na nabídku Veterinární inspektor/ka- inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání