Vývojáři softwaru

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

-mentoring inženýrského týmu a pomoc v určení priority, vytvoření a odeslání nejpůsobivějších funkcí
-psaní testovatelného, škálovatelného a efektivního kodu a přední recenze koddu
-navrhování, sestavení a konfigurování aplikace tak, aby splňovaly požadavky obchodních procesů a aplikací
-vlastnění technické strategie, technického plánu, dokumentací a technické nevyřízené položky pro oblast produktu
-prosazování technické iniciativy prostřednictvím OOOWay ke zlepšení ekfektivity, škálovatelnosti a udržovatelnosti kodové základny
-spolupráce s produkty, UX a dalšími obory, aby mohl objevit nejlepší řešení pro naše produkty a zajistil, že náš tým bude mít vhodnou strategii, která bude sloužit a dosahovat jeho obchodních cílů
-zlepšení výkonu týmu odstraněním úzkých míst, minimalizací plýtvání, optimalizací procesů a omezením zpětné vazby
-úzká spolupráce s klíčovými zainteresovanými stranami a produktovými partnery, aby porozuměl obchodním požadavkům a pomohl je převést do technických požadavků pro technický tým
-udržování morálky členů týmu na vysoké úrovni, zajištění jejich štěstí a zapojení do projektu
-identifiakce potřeb pro aktualizování struktury týmu nebo včas střídání členy týmu
dovednosti a požadavky:
-dobrá úroveň angličtiny (slovem i písmem)
-více než 3 roky zkušeností s tvorbou webových a mobilních aplikací
-silné vůdčí schopnosti a komunikační schopnosti
-ochota učit se novým technologiím
-empatický a týmový hráč
-řízená, tvrdá pracovní etika ukazující odhodlání

náš technický stack
Node.js,Nest.js, Redux/Redux Saga, MOngoDB, PostgreSQL, Typescript, Github a Git

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nutritionpro s.r.o.

Adresa:
Inovační 122 ,25241