Pracovní nabídka Dělník/dělnice masné výroby od firmy Globus ČR, v.o.s.

Dělník/dělnice masné výroby

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství

Popis pracovní pozice:

- Práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě sortimentu dle technologických postupů a norem
- Spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu
- Bourání masa dle stanovených technologických postupů
- Zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů
- Příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem
- Tepelné a další technologické zpracování výrobků dle technologických postupů a norem
- Ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic
- Příprava surovin a polotovarů pro výrobu

První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 9:00 - 14:00 hod nebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Globus ČR, v.o.s.

Adresa:
Pražská 248 ,77900
Internet:

Reagovat na nabídku Dělník/dělnice masné výroby