Policista

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Richtr Pavel, tel.: 974 361 406 (411, 412), 725 389 779, 607 043 643, e-mail: krpk.nabor@pcr.cz
Chcete pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chcete mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám.
NABÍZÍME:
Náborový příspěvek ve výši 110.000 Kč.
Základní doba služby 37,5 hod./týdně.
Uplatnění na obvodních odděleních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie.
Kariérní a finanční růst, stabilita.
CO MUSÍTE SPLŇOVAT?
Být občanem ČR starší 18 let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou, být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.
JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ:
Na osobní schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení.
SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
Nástupní služební příjem činí 30.070 Kč, po zaškolení a dle místa služebního zařazení min. 34.400 Kč.
6 týdnů dovolené, síť resortních zařízení s možností rekreace, příspěvek na dovolenou 13.000 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Další informace naleznete:

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Adresa:
Karlovy Vary 0