Skladník/ce, expedient/ka

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Pozice: Skladník/ce, expedient/ka
Místo vhodné i pro OZP.
Možno i zkráceného pracovního úvazku.
Požadavky:
dobrá znalost WORD, EXCEL, OUTLOOK, základní znalost AJ ( porozumění psaného textu ), řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, praxe se skladovým hospodářstvím vítána
Náplň práce:
Přejímání zboží
Naskladňování, vydávání zboží, inventury
Práce v interním IT systému pro skladové hospodářství, excel, Word
Komunikace s dopravci pro expedici, zajišťování dopravy
Koordinace expedice ve spolupráci s vedoucím nákupního oddělení (někdy potřebná komunikace v AJ)
Intenzivní spolupráce s oddělením nákupu, výroby a kvality
Je zodpovědný za vytváření a dodržování skladových a expedičních procesů
Přehled o vydávání nářadí a instrumentů na projekty - případná zastupitelnost v rámci oddělení nákupu
Zaměstnanecké výhody:
flexibilní pracovní doba, firemní akce, stravenkové karty, roční bonus, kurzy AJ
Nástup od 17.5.2021 na dobu určitou do 17.5.2022
Mzda: 22 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Zápotočná Lucie, tel.: 606 878 534, e-mail: lucie.zapotocna@acs-e.com
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: ACS International s.r.o., Březohorská č.p. 253, Příbram VII

Požadavky na pracovníka:

Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ACS International s.r.o.

Adresa:
Březohorská 253 ,26101
Kontakt:
606 878 534
Kontaktní osoba:
Lucie Zápotočná