Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančn

Administrativa a organizace,IT - software vývoj aplikací,Management

Popis pracovní pozice:

Kudriašová Jolanta, e-mail: jolanta.kudriasova@tcl.com

Náplň práce: Zodpovědnost za dohled a řízení finančních operací společnosti, zajištění finanční stability a dodržování předpisů. Zodpovědnost za finanční plánování, rozpočtování, prognózování a analýzy na podporu strategického rozhodování. Vedení mezinárodního týmu.
Preferujeme kandidáta se znalostí anglického a čínského jazyka a se zkušeností na obdobné pozici. Každodenní komunikace s pobočkami
a v rámci skupiny.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TCL Netherlands B.V., odštěpný závod

Adresa:
Jankovcova 1603 ,17000

Reagovat na nabídku Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančn