Vývojáři softwaru

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com

- Zájem o poznání našeho podnikání (např. buněčné kultury léčivých látek, purifikace; proces plnění a kontroly složení léčivých přípravků), naučit se jejich požadavky na konečné plánování a modelování a vydávat technická systémová doporučení.
- Technické znalosti v oblasti nasazení systému konečného plánování prokázané vhodnou praxí a vzděláním.
- Vedení dodavatelských týmů, sdružování lidí za účelem dosažení společného cíle dodávky.
- Účastnit se globálních týmů a mít flexibilitu pro podporu globálních časových pásem
- Schopnost spolupracovat s obchodními zákazníky ve vysoce dynamickém prostředí
- Požadována perfektní znalost angličtiny a hindštiny

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MSD Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Praha