Stavbyvedoucí - dopravní stavby

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Management,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
o praxe ve stavebnictví - dopravní stavby výhodou,
o řidičský průkaz skupiny B,
o samostatné řídící a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost,
o časová a místní flexibilita,
o práce v týmu
Pracovní náplň:
o řízení a organizace stavebních zakázek
o řízení jednotlivých dodavatelů prací a materiálů
o jednání s investory, TDI a dodavateli
o příprava a hlídání dodržování harmonogramů staveb
o hlídání dodržování technologických předpisů a postupů
o sledování celkových finančních nákladů jednotlivých projektů
o zpracování administrativy spojené se zakázkou, vedení SD

Benefity:
o 5 týdnů dovolené,
o stravenkový paušál,
o 30.000, - Kč náborový příspěvek pro nově příchozí zaměstnance,
o služební vozidlo, notebook a mobilní telefon,
o peněžitý dar při pracovních výročích (5, 10, 15 let…)
o peněžitý dar při životních výročích (dovršení věku 50 let, při odchodu do starobního důchodu),
o vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců.

Hlásit se na e-mail info@edstrade.cz nebo tel. 725 522 063, kontaktní osoba Bc. Marta Vaňková

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EDS Trade s.r.o.

Adresa:
Jungmannova 299 ,79401
Internet:

Reagovat na nabídku Stavbyvedoucí - dopravní stavby