operátor výroby/operátorka výroby, montážní dělník/montážní dělnice mechanických

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

jedná se o výrobu dílů do automobilů jako jsou Toyota, Ford, Suzuki a Scania: páčky, tlačítka, bezkličkové ovládání, klimatizace, ovládací panely, řadící páky, bezpečnostní pásy. Práce je jednoduchá, jedná se o lehkou montáž, na linkách jsou 1 až 6 operátorů, kde každý má svůj pracovní úsek. Operátor má vzít "dil- kus" do ruky a vložit ho do strojku, popřípadě do tohoto dílu přidat součástky a nebo to stroj udělá sám - záleží na procesu. Po sobě operátor musí zkontrolovat práci a ujistit se, že kolegovi kterému předává "díl" dál, předává 100% kvalitní "kus". Práce je na dvě směny: týden - ranní směna, týden - odpolední směna.
Ranní směna: 5:25 - 13:40
Odpolední směna: 13:45 - 22:00
Dotované stravování - od 5 Kč, možnost záloh - po odpracování 1 týdne, příspěvek na ubytování - až 1500 kč, docházkový bonus - 1000 Kč, dovednostní bonus - až 800 Kč.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ASADA LAMAR s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 1165 ,41002

Reagovat na nabídku operátor výroby/operátorka výroby, montážní dělník/montážní dělnice mechanických