Obchodní zástupce pro Slovensko

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

z: 14.9.2020
Pravidelná péče o stávající zákazníky s cílem posilování pozice firmy na Slovensku
Zodpovědnost za správnou a úplnou prezentaci nabízených produktů
Rozvoj a budování obchodních vztahů se zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí na Slovensku
Pravidelná komunikace se zákazníky, účast na předváděcích akcích
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti s prodejem a jednáním se zákazníkem, obchodní kreativitu a komunikační schopnosti
Příjemné vystupování, orientaci na zákazníka a radost z práce v terénu
Schopnost samostatné práce a organizování času, odolnost vůči stresu, pečlivost, odpovědnost
Schopnost komunikace ve slovenském jazyce velkou výhodou
Ochota práce v terénu, časté služební cesty na Slovensko
Uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
Co vám můžeme nabídnout:
Zajímavou a rozmanitou práci, osobní rozvoj
Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
Prostor pro seberealizaci, flexibilní pracovní doba
Zaměstnanecké benefity - služební automobil, mobilní telefon, notebook
Motivační systém odměňování a hodnocení výkonu
Stravenky
Zázemí prosperující české společnosti, která působí na trhu již více než 60 let
Info: denně 8:00 - 14.00 hod p. Bordovská, tel.: 602 163 966, bordovska@remoska.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: REMOSKA s.r.o.

Adresa:
Markova 1768 ,74401
Kontakt:
602 163 966
Kontaktní osoba:
Alena Bordovská
Internet:

Reagovat na nabídku Obchodní zástupce pro Slovensko