OPERÁTOR VÝROBY

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

28.4.2022/pozice vyžaduje samostatnost, pečlivost, vztah k rostlinám, přírodě, přemýšlení v souvislostech, snaha učit se novým věcem. Časová flexibilita. Zkušenosti nejsou podmínkou, zaučíme. Bližší popis prac. náplně sdělíme při osobním pohovoru. Po zapracování na pozici operátor výroby je možnost získání pozice leader pracovní skupiny s příplatkem za vedení 2500,- měsíčně. Při práci na plošině přípl. 10,-hod. Maminkám s dětmi možnost přizpůsobení pracovní doby. Poskytnutí pracovního oblečení a pracovních bot, včetně údržby těchto OOPP. Zázemí pro pracovníky s vybavenou kuchyňkou. Kontakt: osobně, tel. i e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AGRO Maryša SE

Adresa:
Velké Němčice 651 ,69163