Mechanik zasklívací dílny

Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

kontakt: e-mail: monika.pernerova@agc.com

Náplň práce:
o demontáž a montáž autoskel (čelní skla, boční skla, zadní skla) osobní a dodávkové vozy, pro autobusy, nákladní vozy, stavební stroje,
o opravy autoskel - scelení,
o kódování skel Cebia,
o služby jsou prováděny na pobočce / mobilním servisem pro danou oblast,
o zajišťuje pick-up servis - převoz svěřeného vozu klienta pro servisní úkon,
o komunikace se zákazníky vč. zpracování příslušných dokumentů -
převzetí vozu, nafocení vozu, vypsání podkladů pojistné události,
o správa peněžní hotovosti / cenin ( vybrané hotovost od klientů, benefit. poukazy ),
o zodpovídá za svěřené pracoviště / mobilní montážní vůz,
o možnost pracovat s nejnovějšími a moderními technologiemi.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AG Experts s.r.o.

Adresa:
Toužimská 767 ,19900