Vedoucí strojní výroby

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Management,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

z: 24.8.2022, a: 21.11.2022

Náplň práce:
Příprava a řízení výroby (denní operativa, plánování)
Organizace práce podřízených pracovníků, včetně motivace
Zodpovědnost za dodržení výroby v daných termínech a kvalitě
Řešení problémů ve výrobě
Organizace zakázek, zajištění efektivity využití strojů
Dodržování BOZP a PO, ISO norem ve výrobě
Personální agenda
Komunikace napříč odděleními společnosti

Požadavky:
Zkušenosti s vedením výroby ve strojírenském oboru min. 2 roky
Zkušenosti s vedením a řízením lidí a výroby
Znalost čtení technické dokumentace
Vysoké pracovní nasazení
Samostatnost v rozhodování, organizační a komunikační dovednosti
Schopnost motivovat podřízené
Odolnost vůči stresu
Uživatelská znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody:
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Moderní zázemí a přátelský kolektiv
Příležitost prosazovat vlastní nápady
Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby ve firmě
Mimořádné kvartální odměny
Pololetní odměny dle hospodářského výsledku
Možnost vzdělávání a profesního růstu
Odměny za Kaizen - zlepšovací nápady
Příspěvek na stravování
Firemní večírky a různé akce
Parkování na soukromém parkovišti

Kontaktní osoba: Ing. Kaván, telefonicky PO-PÁ 6.30-14.30, 724 704 948, martin.kavan@kovokautomation.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KOVOK AUTOMATION, s.r.o.

Adresa:
Kopřivnice 230 ,74221