Operátor logistiky

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Svobodová Kateřina, tel.: 730 186 698, e-mail: katerina.svobodova@witte-automotive.cz
Zaměstnanec na této pozici zodpovídá za příjem, evidenci a výdej široké škály dílů a sestav. Zároveň zodpovídá za přesun hmot, polotovarů a výrobků za pomoci ruční nebo manipulační techniky. Musí mít dostatečnou znalost dílů a sestav na skladech, aby byl schopen vyřizovat žádosti s minimální časovou prodlevou. Funkce vyžaduje znalost skladového systému.
Pracovník pracuje v souladu s platnými směrnicemi.

- stabilní zaměstnání
- příležitost k profesnímu růstu
- dotované stravování a doprava z vybraných lokalit
- široká nabídka benefity programu
- 5 týdnu dovolené

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 1500 ,36301