Obchodník/realizátor

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Činnosti v oddělení obchod a realizace
- Příprava a zpracování poptávek, nabídek, objednávek a smluv
- Příprava zakázek k realizaci včetně obchodních smluv
- Materiálové zajištění zakázek
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Vyřizování reklamací
- Koordinace technické přípravy realizace
- Práce s informačním systémem
- Pracovní cesty za zákazníky/dodavateli (ŘP skup. B podmínkou)
- Znalost AJ alespoň na úrovni středně pokročilý, další jazyky výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- Perspektivní práce ve stabilní a prosperující společnosti
- Možnost účastnit se jedinečných projektů
- 5 týdnů dovolené
- Zajímavé finanční ohodnocení vč. ročních a dalších prémií
- Mzdové přehodnocení po prvním roce na základě osobních výsledků
- Firemní sportovní aktivity
- Závodní stravování

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: G - Team a.s.

Adresa:
Vochov 50 ,33023