Všeobecné sestry

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Krásňany 766, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Platové ohodnocení: 37.000,- Kč až 55.000,- Kč (konkrétní výše platu se odvíjí dle vzdělání a délky započitatelné praxe). Pracovní doba: 12-ti hodinové směny - denní a noční směny (6:00-18:00 h x 18:00-6:00 h). Požadujeme: pouze vzdělání všeobecných nebo dětských sester zakončené maturitou (osoba způsobilá k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu), praxe v oboru a základní znalost práce na PC výhodou. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké obědy za 25,- Kč. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 6:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov pro seniory v Hranicích, příspěvková organizace

Adresa:
Krásňany 766 ,35124