PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

POPIS POZICE:
Oprava a údržba strojů a technologických linek, základní elektroinstalační práce
Uskutečňování a zodpovědnost za pravidelnou preventivní údržbu a kontrolu zařízení
Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)
POŽADAVKY:
SOU/SŠ vzdělání
2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Znalost a ovládání MS office (Word, Excel)
Výhodou-SIMATIC S7
Platná vyhláška 50 §6
Nástup ihned do kmene
Náborový příspěvek 10 000,-Kč
Příspěvek na obědy-stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem je již součástí hrubé mzdy
Příplatek za víkendové směny
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se telefonicky, mailem nebo osobně.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Adresa:
České mládeže 1204 ,46006