vedoucí týmu

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Co budeš dělat?
Pracovat s týmem kolegů, vedením, skladem a dokumentací, zajišťovat správný chod salonu. Komunikovat s týmem, vedením, zákazniky. Budeš mít na starosti také servis, příjmy a výdaje.

Co je požadujeme?
- Věk od 25 let
- Znalost ruštiny, češtiny a angličtiny
- Zkušenosti na manažerské pozici, vedení týmu nebo vedení vlastního podnikání
- Dobré komunikační schopnosti a schopnost rozhodovat ve stresových situacích
- Schopnost pracovat na sociálních sítích (Instagram, Facebook)

Co bude výhodou?
- Znalosti z oboru manikúry/pedikúry
- Obecné znalosti služeb
- Základní orientace v právním a pracovním sektoru, účetnictví

Dynamické procento od příjmů
- Stáže a školení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Adel Tulkubaeva

Adresa:
Hybešova 725 ,60200