SEŘIZOVAČ - výrobní dělník/ce

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Zapnutí a vypnutí strojů, nastavení parametrů strojů při změně varianty výroby.
Smlouva určitá na dobu jednoho roku.
Zaměstnanecké výhody:
- roční bonus na základě splnění ročních cílů
- firemní stravování
- možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby
- pro rodiny Family Day
- pro děti příspěvek na brýle
- Cafeterie
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Heyrovského 476, 463 12 Liberec-Doubí.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Adresa:
Heyrovského 476 ,46312
Internet:

Reagovat na nabídku SEŘIZOVAČ - výrobní dělník/ce