SAP analytik/analytička

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

SAP analytik/analytička je zodpovědný/á za management, administraci a konzultace ve vztahu k prostředí SAP. Jeho/její zodpovědnosti zahrnují komunikaci se zákazníkem, konfiguraci, monitoring, ladění a řešení problémů technického prostředí SAP na kontinuální bázi stejně jako plánování a realizaci transportního systému SAP. Spolupracuje na řešení transportních problémů SAP. Provádí funkční konfigurace SAP modulů a implementuje opravy, změny a vylepšení- Dokumentuje procesy a transakce SAP na podporu procesů definovaných vlastníky procesních jednotek. Provádí testování jednotky a integrace pro přidělené moduly od vývoje až po produkci, řešení problémů s konfigurací a problémy s hlavními daty po změnách v strategii spuštění a nebo aktualizacích a dalších funkčních změnách konfigurace a při změnách konfigurací k vyřešení chyb. Je ve styku s uživateli pro interpretaci a objasnění detailů funkčních konfigurací a požadavků na změny procesů zahrnujících moduly SAP. Spravuje uživatele, autorizace a profily. Je průvodcem uživatelských testerů z různých oblastí podniku, aby dokončili vysoce kvalitní testování přiřazených modulů systému. Sleduje a dokumentuje změny ve funkčních a podnikových specifikacích a zapisuje podrobné postupy, které mohou koncoví uživatelé snadno pochopit. Analyzuje proveditelnost a vyvíjí požadavky na nové systémy a vylepšení stávajících systémů a zajišťuje, že návrh systému vyhovuje potřebám uživatelů. Identifikuje potřeby byznysových uživatelů, vyvíjí akční plány, identifikuje výstupy a prezentuje výsledky. Poskytuje technickou pomoc při školení, poradenství a

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FOXCONN CZ s.r.o.

Adresa:
Pardubice ,Pardubice