hutník neželezných kovů - obsluha nakladače

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Pracovní smlouva na dobu jednoho roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Požadujeme:
o Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
o Ochota pracovat v dvousměnném režimu - ranní a odpolední
o ŘP C
o Strojní průkaz na kolové nakladače výhodou
Náplň práce:
o Obsluha kolového nakladače
o Obsluha ostatních zařízení dle pracovních pokynů
o Manuální práce ve výrobě
Dovolená nad rámec Zákoníku práce, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na rekreaci dětí, bonus za odpracované roky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EVRAZ NIKOM, a.s.

Adresa:
Pražská 900 ,25210

Reagovat na nabídku hutník neželezných kovů - obsluha nakladače