Pomocníci v kuchyni

Lokalita:
Ústecký kraj
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 608 141 933 vždy v Pa od 15,00 - 20,00 hod. (životopis s sebou)
nebo se dostavte k osobnímu pohovoru každý pátek pd 16,00 - 17,00 hod. (životopis s sebou) na adresu místa výkonu práce

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 608 141 933 ve výše uvedené době

Požadujeme - znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), příjemné vystupování, zodpovědnost, snaha učit se novým věcem, znalost asijské kuchyně

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Thi Thanh Phuong Bui

Adresa:
Obchodní zóna 260 ,43111