Prodavač/ka - floristé

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

z 14.10.2022 a: 12.12.2022
Do květinářství hledáme novou kolegyni - kolegu s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou, uchazeč/ky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měl/a uchazeč/ka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ně koníčkem.
Požadujeme:
- Minimální středoškolské vzdělání, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet,samostatnost,kreativní myšlení,schopnost jednat s lidmi, základní znalost PC.
Co Vás u nás čeká:
- Přátelské prostředí ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá. Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme, ale zájem čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete, vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Zaučení do nové prodejny v Novém Jičíně bude probíhat ve Valašském Meziříčí.
Výhody:
- Výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin, soutěže na větší svátky(odměny dle výsledků prodejny). Prémie nemají ohraničený strop. Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte).

Kontakt: Petr Foltýn, telefonicky Po - Pá 7:00 - 15:00 hod. na č.: 605 078 810, e-mail: florcentrum@florcentrum.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Informace:

Adresa:
Gen. Hlaďo 1849 ,74101
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Reagovat na nabídku Prodavač/ka - floristé

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů